Hakkımızda

Hakkımızda

Hoş Geldiniz,

1987 yılında kurulan Özcan Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti; iç mekan aydınlatması sektöründe hizmet vermektedir. 100'ü aşkın çalışanı, 8.000 metrekare üretim tesisi, zengin ürün yelpazesi, güçlü ve hızlı teknik servisi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla, yurt içi ve yurt dışı satış noktaları ile ülkemizin önde gelen markalarından biri olmuştur.

Özcan Aydınlatma, tüketicilere en iyi hizmeti vermek ve çevre dostu ürünler üretmek için, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır.
Merkezi İstanbul'da bulunan şirketimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki yetkili satış temsilcileri ve bayi ağıyla, iç mekan aydınlatması alanında ülkemize hem ulusal hem de uluslararası düzlemde artı değer kazandırmaktadır.

"Aydınlatmada Şıklık" sloganıyla yola çıkan Özcan Aydınlatma, sözün gücünü de arkasına alarak emin adımlarla ilerlerken, kalitesi ve estetik ürün portföyü sayesinde kazandığı saygın ve özgün çizgisini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Küresel oyuncu olma yolundaki iddiasını ciddi yatırımlar yaparak somutlaştırmaya devam eden Özcan Aydınlatma, Avrupa’nın pek çok şehrinde satış noktaları ile hizmet vermektedir.
Mekanlara değer katan parlak fikirler için

MİSYON:
· Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
· Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
· Yurt içi ve yurt dışında mağazalar zincirini büyüterek en çok tercih edilen marka olma.

VİZYON:
Her eve uğrama fikriyle, yalnızca Özcan Aydınlatma’nın yapabileceği çığır açan yeni tasarımlarla, inovasyon odaklı girişimci ruhumuzdan güç alan güvenilir ekiplerimizle, faaliyet gösterdiğimiz her alanda, dokunduğumuz her hayata değer katarak sektörde lider olmak.

HEDEF VE İLKELER
​​​Özcan Aydınlatma çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı hedefliyor.. Ülkesi, müşterileri, ortakları, ve bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda Özcan Aydınlatma, hedef ve ilkelerini şöyle sıralıyor:

"MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak en üstün görevimizdir.

DAİMA "EN İYİ" OLMAK, VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ, İNSAN KAYNAĞIMIZDIR.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve iş alanı sağlamak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Özcan Aydınlatma’nın kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

HEDEFİMİZ, SÜREKLİ GELİŞMEK İÇİN KAYNAK YARATMAKTIR.
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere, sermayenin hakkı olan kârı sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

ÜSTÜN İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYMAK BİRİNCİL AMACIMIZDIR.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.
Bugünün insanına ve karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.